Ramazan İndirimleri Başladı! %15 %25 %35 İndirimleri Kaçırmayın

sarraf-beslenme-merkezi-ramazan-indirimleri

Sarraf Belenme Merkezi Ramazan İndirimleri başladı! Siz de Aşağı Kilo Kontrol ve Yukarı Kilo Kontrol hizmetlerine bir telefon kadar uzaktasınız. Hem de % 35’e varan indirimlerle. Sağlıklı, dengeli ve huzurlu bir Ramazan ayı geçirmek için siz de beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz.

2022 Ramazan ayı boyunca tüketeceğiniz gıdaları çok daha sağlıklı hale getirmek artık çok kolay. Sarraf Beslenme Merkezi Yaşam Koçu Türkan Eren Aydın, kişiye özel beslenme programı desteği ile kilo sorunlarınız ile baş etmenize yardımcı oluyor.

%35 İndirimli Kişiye Özel Beslenme Programı Nedir?

2022 Ramazan ayı geldi de çattı bile. Her yıl olduğu gibi bu yıl da herkes akşam geç saatlerde ve sabah çok erken saatte yemek yiyecek. Peki, Ramazan ayında sağlıklı beslenmek mümkün mü? 1 ay boyunca yediğiniz yiyecekler size kilo olarak mı dönecek?

%15 , %25 ve %35 İndirimli Kişiye Özel Beslenme Programı, Sarraf Beslenme Merkezi tarafından yapılan önemli bir kampanyadır.  Ramazan ayı boyunca, hem doyurucu hem de sağlıklı besinleri öğrenmek, size özel beslenme programı hazırlanmasını sağlamak için siz de 0 532 630 00 13 numarasından bize ulaşın.

Sarraf İndirim Kuponu ile Sen de Kazanan Ol!

Sarraf Belenme Merkezi Ramazan İndirimleri ve diğer kampanyalardan faydalanmak için telefon görüşmenizde mutlaka ve mutlaka SARRAF kodunu belirtmelisiniz. Beslenme merkezimizin 0 532 630 00 13  numaralı WhatsApp hattından iletişime geçerek, SARRAF kodlu Ramazan İndirimlerinden faydalanmak istediğinizi mutlaka ve mutlaka iletin. Kazanan siz olun.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık