Ordu Sinemaları: Keyifli Zamanların Tek Adresi

-ordu-sinemalari-

Ordu sinemaları ile sizde sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirmeye ne dersiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyim… Haydi o zaman başlayalım!

Türkiye’nin en güzel mekanlarını bünyesinde bulunduran muhteşem şehir Ordu’ da kişilerin güzel vakitler geçirebilmesi için sinema salonları oluşturulmuştur. Bu sinema alanlarına herkesin ulaşabilmesi içinde farklı adreslere konumlandırıldığı görülmektedir.

Başarılı Ordu Sinemaları Hangileridir?

Türkiye’ nin en kalabalık dokuzuncu şehri olan Ordu’da bulunan kişiler ve Ordu’yu ziyaret eden kişiler yapabilecekleri farklı aktiviteler arayışına girmektedirler. Bu aşamada ise çoğu kişinin film izlemeye yöneldiği görülmektedir.

Her dönem herkese hitap eden filmler vizyona girmektedir. Bu yüzden kişilerin ister aileleri ile ister arkadaşları ile izleyebilecekleri filmlerin mutlaka bulunacağı söylenebilmektedir.

Kişilere farklı aktivite imkanı sunan Ordu sinemaları nerede? Haydi gelin muhteşem şehrin sinema salonlarına beraber göz atalım!

1. Ordu Cinevizyon Sinema Salonu

Tatil günlerinde çoğu kişinin ilk tercih ettiği yerler AVM’ lerdir. Bunun sebebi ise AVM’lerin kişilere yemek, alışveriş ve aynı zamanda farklı aktivite imkanı sunmasıdır.

-ordu-sinemalari-

AVM’lere giden kişilere kolaylık sağlaması içinde birçok sinema salonuna AVM’lerin içerisinde yer verilmektedir. Bu kapsamda Ordu Cinevizyon salonuna da AVM içerisinde yer verildiği söylenebilmektedir.

Ordu Novada Outlet AVM içerisinde yer alan Cinevizyon salonu Ordu’ da bulunan kişilerin en çok ziyaret ettikleri salonlardan birisidir. Bunun sebeplerinden ilki tabiki de salonun yeridir fakat salonun sağladığı imkanların kaliteli olmasının da bu aşamada etkili olduğu söylenebilmektedir.

Salon içerisinde belirli alanlarda klimalar bulunmaktadır. Böylelikle de sizler kış aylarında sıcacık ortamda, yaz aylarında ise dışarının sıcağından uzak ortamda Ordu sinemaları ile film izlemenin keyfinin çıkarabilirsiniz.

2. Ordu Cinemaximum Sinema Salonu

Ordu sinemaları arasında en bilinenler arasında Ordu Cinemaximum da yer almaktadır. Neredeyse tüm şehirlerde yer alan Cinemaximum sinema salonlarının kişilere sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır. Ordu Cinemaximum bilet al işlemlerinde de göreceğiniz bu avantajlara gelin beraber göz atalım!

Ordu Cinemaximum, sinema salonunu diğerlerinden ayıran en önemli durumlardan birisi sizlere ayrıcalıklı salonlar sunmasıdır. Peki nedir bu ayrıcalıklı salonlar?

Ayrıcalıklı salonlar kişilerin klasikleşmiş salonlardan ziyade farklı şekillerde dizayn edilmiş salonlarda film izleme istekleri ile ortaya çıkmıştır. Bu kapsamda da gelişen teknoloji de salonların düzenlenmesinde kullanılmıştır. Böylelikle de ortay aşağıdaki salonlar ortaya çıkmıştır.

  • Gold Class: Rahat bir şekilde filmini izlemek ve kendisini evindeymiş gibi hissettiren ortamlarda bulunmayı sevenler için hazırlanmış bir salondur. Bu salonda kullanılan koltukların diğer klasik salonlardan farkı rahat ve ayarlanabilir olmasıdır.
  • Skybox: Sevgilisi, arkadaşları ve ailesi ile birlikte film izlemeyi seven kişiler için ayrılmış özel odalardır. Bu odalar bir loca havasındadır ve sadece birlikte olduğunuz kişiler vardır.
  • Sky Auditorium: Ordu sinemaları arasındaki bu ayrıcalık salon deri koltuklarla dizayn edilmiştir. Rahatlığı ile tercih edilen bu koltuklarda sizde film izlemeyi deneyebilirsiniz.

3. Ordu Cineworld Sinema Salonu

Novada sinema kapsamında kişilere aktif bir şekilde hizmet sunan sinema salonları arasında Ordu Cineworl yer almaktadır. Bu sinema salonu Ordu’nun merkezinde yer alan AVM içerisinde bulunmaktadır.

Cineworld sinema konusunda başarılı salonlar arasında yerini almaktadır. Bu yüzden de ulaşımı kolay olan bu salon sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle ışık ve ses konusunda başarılı olan bu salonda keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Film izlerken bir şeyler atıştırmayı sevenler içinde sinemanın girişinde popcorn, cips, farklı içecek seçenekleri sunulmaktadır. Böylelikle sıkılmadan bu rahat ortamda sevdiklerinizle beraber film izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Vizyondaki Ordu Sinema Filmleri Nelerdir?

Ordu sinemaları Ordu’yu ziyaret için gelen ya da Ordu’ da vakit geçirmek isteyen ve tüm kişilere hitap eden salonlardır. Yukarıdaki gibi belirtilen bu salonlarda ise dönem dönem farklı filmler yayınlanmaktadır.

Şuanda da kaliteli ve rahat salonları ile dikkat çeken sinema salonlarında gündemde olan filmler kişilere yansıtılmaktadır. Peki Ordu sinemaları kapsamında son zamanların en çok beğenilen ve merak edilen filmleri hangileridir?

1. Ordu Sinemaları- Cinevizyon Vizyondaki Filmler

Ordu Cinevizyon salonlarında film izlemek isteyen kişiler sinema salonlarında afişleri asılan filmleri inceleyerek, izlemek istedikleri filme karar verebilirler. Ayrıca gelişen teknoloji ile afişlerin yanı sıra kişilerin iletişim adresleri ile de vizyondaki filmler hakkında bilgi sahibi olma imkanları vardır.

Ordu sinemaları Novada olarak son zamanlarda Bergen filmi ön planı çıkmıştır. Farah Zeynep Abdullah’ ın başrolünü üstlendiği bu film izlenmeyi hak eden ve kişileri derinden sarsan bir filmdir.

Bergen filmi ile aynı anda vizyona giren ve Cinevizyon salonlarında kişilere sunulan bir diğer film de Kayıp Şehir’ dir. Farklı seansları olan bu filmi de beğenen birçok kişi vardır.

Sizde Cinevizyon salonlarını ziyaret ederek vizyonda yer alan diğer filmlere de göz atabilirsiniz.

2. Ordu Cinemaximum Vizyondaki Filmler

Son dönemlerde vizyona giren filmlerin hepsi birçok kişi tarafından beğenilip tavsiye edilmektedir. Bu anlamda animasyon kategorisi altında aşağıdaki filmlerin ön plana çıktığı söylenebilmektedir.

  • Koca Ayak ve Ailesi
  • Neşeli Kanatlar: Büyük Göç
  • Kırmızı

Macera, aşk, aksiyon alanında da ön plana çıkan filmleri Ordu sinemaları arasındaki Cinemaximum sizlere sunmaktadır. Sizde Cinemaximum’un sunduğu bu ortamlarda film izlemeye ne dersiniz?

3. Ordu Cineworld Vizyondaki Filmler

Ordu Cineworl salonlarının sizlere sunmuş olduğu rahat ortamlarda sevdikleriniz ile keyifli dakikalar geçirmeye ne dersiniz?

Farklı seçeneklerde birçok filmi sizlere sunan bu salonda Bergen filmi ile büyük bir rekabet içerisinde yer alan The Batman filmine de yer verilmektedir. Bununla beraber Ambulans, Kayıp Şehir gibi filmleri de kişilere sunduğu söylenebilmektedir.

Ordu sinemaları ile sizde film izlemek istiyorsanız öncelikle o gün vizyonda hangi filmin bulunduğuna bir göz atmanızı tavsiye ederim. Bunun sebebi ise her gün gösteriye çıkan filmlerin listesi ve seans saatleri değişmesidir.

Sinema Bilet Fiyatları Ordu Şehrinde Ne Kadar?

Ordu’ da yer alan sinema salonlarına giden ya da gitmek isteyen birçok kişi vardır. Bu kişiler ise gidecekleri salonun özelliklerine göre karar vermektedirler.

Kişiler en başta sinema salonlarının uzaklığını merak etmektedirler. Uzak olan ve ulaşımı zor olan yerlere gitmeyi arka planda tuttukları için Ordu sinemaları genellikle merkezde konumlanmıştır.

Uzaklık ile beraber salonun atmosferi de merak edilmektedir. Bu kapsamda da Ordu sinemaları başarılıdır. Görüntü, ses ve rahatlık açısından kişileri memnun eden bu salonlarda sizler de evinizdeymiş gibi film izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra ise Ordu sinema bilet fiyatlarının da bu aşamada etkin rol oynadığı söylenebilmektedir. Kişilerin önem verdiği bu durum için de Ordu sinema salonlarının başarılı olduğu söylenebilmektedir.

Herkesin gidebileceği ortalama miktar belirleyen Ordu sinemaları hem normal hem de ayrıcalıklı salonlar ise her bütçeye hitap etmeyi başarmaktadır.

İlginizi çekebilir: Ordu Gezilecek Yerler Arayanlar Buraya! 2022 Ordu Gezi Rehberi Sizin için Hazır!

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık