İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Herbalife

Herbalife Üye Olmak İçin 7 Basit Adım!

Herbalife Üye Olmak İçin 7 Basit Adım!
+ - 0

Herbalife üye olmak için birçok kişi nereye ve nasıl şekilde başvuru yapacağını ve nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini bilmemektedir. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var ki; Herbalife ürünlerini tanıtan ve satışa sunan bir distribütör olmanız için 18 yaşınızı mutlaka doldurmuş olmanız gerekmektedir. Çünkü 18 yaşından küçük kişilerin bu işi yapmaları yasal değildir.

Bunun dışında bir diğer önemli konu ise daha önce Herbalife international ürünleri üyeliğinden atılmamış ve çıkarılmamış olmanız gerekir. Çünkü Herbalife markasının önemsediği ve üzerinde titizlikle durduğu ilk konu müşteri memnuniyetidir. Bu anlamda daha öncesinden Herbalife ile tatsız ve istenmeyen bir şekilde ayrılma durumunuz var ise Herbalife üye olmak için başvurunuz kabul edilmeyecektir.

Herbalife Üye Olmak Avantajları Nelerdir?

Yalnızca kaliteli ve dengeli beslenme bakımından Herbalife shake ve takviye edici gıda değil, aynı zamanda cilt bakımı ve saç bakımı ürünleri gibi daha geniş yelpazeye sahip olan Herbalife ürünlerini çevrenizde satın almak isteyecek pek çok kişi bulabilirsiniz. Aynı zamanda size de ekonomik açıdan birçok yönde katkı sağlar. Herbalife üye olmak avantajlarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Herbalife üyesi olduğunuz için ürünleri %25 daha uygun fiyatlı alma imkanınız olur.
  • %25 indirimin dışında Herbalife ürünleri üzerinden kariyer yapmak ister ve devam ederseniz ilerleyen zamanlarda yaptığınız işlerdeki başarı oranınıza göre %35, %42 ve %50 gibi oranlarda indirim yakalama şansı da elde edersiniz.
  • Herbalife markasının düzenlemiş olduğu diyetisyen ve yaşam koçlarının online eğitimlerine ücretsiz katılma şansı yakalayabilirsiniz.
  • Herbalife üyelik kazancı arttırmak adına Herbalife ekibinden daha hızlı ve doğru şekilde ilerlemek ve daha çok üyeye ulaşmak adına eğitimler alabilirsiniz.
  • Kendi işinizi evden ister yarı zamanlı isterseniz de tam zamanlı olarak yönetip, Herbalife Türkiye ekibi listesinin başına adınızı yazdırabilirsiniz.
  • Herbalife üye olmak aynı zamanda kampanyalardan ve indirimlerden önce sizin haberinizin olması demektir. Böylelikle indirimlerden ilk faydalananlardan olmuş olursunuz.

Herbalife üyelik ile ilgili en çok merak edilenlerden biri de Herbalife üye olmak ücretli mi ve Herbalife üye girişi nasıl yapılır konuları olmaktadır.

1- Herbalife Üye Olmak için İlk Olarak Ne Yapılmalıdır?

herbalife-uye-olmak

Herbalife üye olmak için yapmanız gereken ilk şey Herbalife resmi sayfamıza ulaşmak veya Herbalife ürünleri satan bir distribütör aracılığı ile üye olmaktır. Bu anlamda bulduğunuz distribütörün güvenilir olması oldukça önemlidir. Bu sebeple üye olmak ile ilgili merak ettiklerinizi turkan.erenaydin (Türkan Eren Aydın) İnstagram hesabından veya 0532 630 00 13 hattına mesaj atarak öğrenebilirsiniz.

2- Herbalife Üyelik Oluşturduktan Sonraki Aşama Nedir?

Herbalife distribütör aracılığı ile veya doğrudan Herbalife Nutrition sitesi üzerinden üyelik ile ilgili bilgileri alıp, kararınızı verdikten sonra yapmanız gereken ikinci adım da hedeflerinize en uygun üyelik seçeneğini belirlemektir. Bu aşamada önünüze iki farklı seçenek çıkacaktır. Bunlar:

  • Ayrıcalıklı müşteri olarak üye olmak
  • Distribütör olarak üye olmak şeklinde belirtilir.

Ayrıcalıklı müşteri olarak üyelik yaptığınız takdirde yalnızca indirimler ve kampanyalar ile ilgili bilgiler içeren mesajlar alırsınız. Ve bu anlamda Herbalife ürünlerini daha ekonomik olarak almış olursunuz. Bu işlem tamamen ücretsiz olup, herhangi bir ücret talep edilmez.

Distribütör olarak üyelik yaptığınızda ise alacağınız ürünler hem %25 ile %50 arasında daha indirimli olur hem de çevrenize Herbalife ürünleri satışı yaparak bütçenize katkı sağlamış olursunuz. Bu aşamada Herbalife üye olmak her yıl güncellenmekle birlikte ücretli olmaktadır.

3- Distribütör Olarak Üye Olmak için Neler Yapılmalıdır?

herbalife-uye-olmak

Distribütör olarak Herbalife üye olmak için sponsor bilgisi ve kişisel bilgilerinizi doldurmanız gereken iki farklı form karşınıza çıkacaktır. İlk formda bahsi geçen sponsorunuz yoksa da sorun değil, yukarıda belirtilen İnstagram ve Whatsapp adreslerinden distribütör olan Türkan Eren Aydın Hanıma ulaşarak gerekli aşamaları detaylı olarak kendisinden de öğrenebilirsiniz.

4- Herbalife Üye Olmak İçin 4. Aşama Nedir?

Sponsor bilgileri formunu doldurduktan sonra, karşınıza kendi kişisel bilgilerinizi girmeniz gereken bir form çıkacaktır. Burada adınızı, soyadınızı, kimlik numaranızı, doğum tarihinizi ve cinsiyet bilgilerinizi içeren bir form ile karşılaşacaksınız. Bu kısımda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeniz olacaktır. Herbalife üye olmak sanıldığı kadar zor değildir.

5- Kişisel Bilgileri Girdikten Sonraki Aşama Nedir?

Kişisel bilgilerinizi de girdikten sonra Herbalife üye olmak için gereken diğer adım bulunduğunuz ikamet adresiniz ve aktif olarak kullandığınız telefon numaranızı girmenizdir. Bunun nedeni ise gönderilen ürünlerin kargo firmaları tarafından adresinize kolaylıkla ulaştırılması ve indirimler ile ilgili bilgileri size mesaj olarak sistemden gönderilmesidir. Bu bilgilerinizi de eksiksiz bir şekilde girdiğinize emin olmalısınız.

6- Herbalife Üye Olmak İçin Tamamlayıcı Diğer Adımlar Nelerdir?

herbalife-uye-olmak

Herbalife üye olmak için kişisel bilgilerinizi de eksiksiz bir şekilde yazıp tamamladıktan sonra karşınıza kişisel tanınma numarası oluşturmanız için bir sayfa çıkacaktır. Bu, Herbalife şirketinin sizi tanıması için gerekli olan ve sizin oluşturacağınız giriş PIN kodu olmaktadır. Bu şifre ile sayfaya giriş yapacağınız için unutmayacağınız ve aklınızda kalabilecek bir şifre oluşturmanız gerekmektedir.

7- Herbalife Üye Olmak İçin Son Adım Nedir?

Herbalife distribütör girişi şifrenizi de oluşturduktan sonra karşınıza çıkacak olan sözleşmeyi dikkatli bir şekilde okuyup, onaylayarak devam etmeniz gerekmektedir. Sözleşmeyi onayladıktan sonraki son adım ise kredi kartı bilgilerinizi girerek Herbalife Üyelik Paketi satın almanız olacaktır. Herbalife Üyelik Paketi satın aldığınız takdirde artık bağımsız bir Herbalife üyesi olmuş olursunuz.

herbalife-uye-olmak

Bu paketin ücreti her yıl değişim göstermektedir. Kazanç tablonuzu ve ürün stoğunu kontrol edebileceğiniz üyeliğiniz ile siparişlerinizi de çok rahatlıkla kendiniz verebilirsiniz. Herbalife kazanç tablosu 2021 yılından itibaren takip edebilirsiniz. Bu anlamda merak ettiklerinizi turkan.erenaydin (Türkan Eren Aydın) İnstagram hesabından veya 0532 630 00 13 hattına mesaj atarak öğrenebilirsiniz.

Herbalife üye olmak sayesinde birçok kazanç sağlamak mümkündür. Sağlıklı beslenerek kilo kontrolü yapmak isteyenlerin özellikle yardımcısı olacaktır. Fakat bu noktada markayı iyi tanımak ve bu yönde tanıtıcı roller izlemek gerekecektir. Bu aşamada Herbalife nedir sorusunu çevrenize daha iyi yanıtlamanız gerekecektir. 13 Adımda Herbalife Nedir Ne Değildir yazımıza bakarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap