İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Herbalife

En Güzel Herbalife Cilt Bakım Ürünleri ile Cildinizi Koruyun!

En Güzel Herbalife Cilt Bakım Ürünleri ile Cildinizi Koruyun!
+ - 0

Herbalife cilt bakım ürünleri ile cildinize yapabileceğiniz en büyük iyiliği yapmanız mümkündür. Çünkü her türlü cilt tipine uygun ürünleri ile Herbalife, kozmetik sektörünün de vazgeçilmez markaları arasında yer almaktadır. Doğal içeriği ve tamamen bitkisel bazlı ürünleri kullananlar tarafından oldukça fazla rağbet görmektedir.

Herbalife cilt bakım ürünleri kullanmaya başlamadan önce cilt tipinizi ve cilt yapınızı iyi analiz eder, ona göre bakım ürünleri seçerseniz daha verimli sonuç alırsınız. Böylece daha parlak, sağlıklı ve sıkı bir cilde sahip olursunuz. Bu durum genellikle kişilerin yaptığı yanlışlardandır. Bir cilt bakım ürünü almadan önce dikkat etmeniz gereken iki nokta vardır. Bunlar:

 • Kullanılacak ürünün içeriği
 • Cilt tipinize uygun olup olmadığı olarak belirtilebilir.

Herbalife Cilt Bakım Ürünleri Nelerdir?

Herbalife cilt bakım ürünleri ne işe yarar ve nasıl kullanılmalıdır gibi konular hakkında bir bilginiz yoksa, Herbalife ürünleri satan distribütörlerimizden bu konular hakkında tek tek bilgi alabilir ve cilt yapınıza en uygun ürünü bulmaya yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz. Bu anlamda size yardımcı olabilecek distribütörler mevcuttur.

Bunlardan biri de turkan.erenaydin (Türkan Eren Aydın) İnstagram hesabından veya 0532 630 00 13 hattına mesaj atarak cildinize en uygun ürünü veya bakım setini öğrenebilirsiniz. Herbalife cilt bakım ürünleri nasıl kullanılır ve nelerdir gibi sorular sosyal Herbalife’in sosyal medya sayfalarına sıkça sorulan sorular arasında yer almaktadır. Sıralamak gerekirse bunlar:

herbalife-cilt-bakim-urunleri
Herbalife Cilt Bakım Ürünleri
 • Herbalife skin kırmızı meyve özlü peeling
 • Herbalife skin nane özlü arındırıcı kil maskesi
 • Herbalife koruyucu etkili nemlendirici krem
 • Herbalife skin parlaklık veren günlük nemlendirici
 • Herbalife herbal aloe el ve vücut losyonu
 • Herbalife skin canlandırıcı bitki özlü tonik
 • Herbalife skin mini 7 günde sonuç seti
 • Herbalife skin sıkılaştırıcı göz bakım jeli
 • Herbalife narenciye özlü parlatıcı yüz temizleme jeli
 • Herbalife besleyici gece kremi şeklinde sıralamak mümkün olmaktadır.

1- Herbalife Cilt Bakım Ürünleri | Herbalife Skin Serisi Ne İşe Yarar?

Herbalife cilt bakım ürünleri arasında yer alan skin serisi kullanıcı tarafından oldukça fazla merak uyandırmıştır. Öyle ki; sosyal medya platformlarında Herbalife skin serisi ne işe yarar konu başlıkları ile fikir alışverişi yapan birçok kullanıcıya rastlamak mümkündür. Herbalife skin serisinden kısaca bahsetmek gerekirse şu şekilde açıklamak mümkündür:

 • Herbalife skin serisi ürünlerinin içinde 15’in üzerinde vitamin, mineral ve bitkisel ürün kullanılmıştır.
 • Düzenli kullanım sonucunda 7 günde ciltteki kırışıklıkların ve çizgilerin azaldığı görülmektedir.
 • Ayrıca cildinizin parlamasına, sıkılaşmasına, yumuşaklığının ve pürüzsüzlüğünün daha hızlı artmasına sebep olur.

2- Herbalife Skin Kırmızı Meyve Özlü Peeling Ne İşe Yarar?

Herbalife skin kırmızı meyve özlü peeling, Herbalife cilt bakım ürünleri skin serisi içinde yer alan ve oldukça hızlı etki eden bir peeling olmaktadır. Öncelikle cildin ölü hücrelerden arınmasına yardımcı olurken kırmızı meyve çekirdekleri ile cildinizi derinlemesine arındırır ve aynı zamanda da pürüzsüz bir görünüm elde eder, ciltte yumuşaklık kazandırır.

Herbalife özel serisi olarak kabul edilen bu tarz ürünlerde B3 vitamini, C ve E vitaminleri ve aloe vera, Hindistan cevizinden edilmiş temizleyici içerikler, arındırıcı tanecikler ve yaban mersini çekirdeği bulunmaktadır. Ayrıca ilave paraben ve sülfat içermediği gibi, dermatolojik olarak da test edilmiştir.

3- Herbalife Skin Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi

Herbalife cilt bakım ürünleri arasında yine çok fazla rağbet gören ürünler arasında yer almaktadır. Skin serisi içerisinde yer alan bu ürün cildinizi siyah noktalardan, yağ bezeciklerinden, sivilcelerden, tozdan ve kirden arındırırken nane özlü olması sebebi ile de cildinize ekstra bir ferahlık vermektedir. Herbalife cilt bakım ürünleri kullanıcı yorumları arasında en çok yorum yapılan ürünlerden biri olmaktadır.

Herbalife skin nane özlü arındırıcı kil maskesini cildinize bir küt uçlu fırça yardımı ile ince bir tabaka halinde sürdükten sonra tamamen kurumasını bekleyip ılık suyla cildinizi durulamalısınız. Dilerseniz sonrasında cildinize yine skin serisinden günlük nemlendirici krem uygulayabilirsiniz.

4- Herbalife Koruyucu Etkili Nemlendirici Krem

herbalife-cilt-bakim-urunleri

Herbalife cilt bakım ürünleri arasında günlük kullanıma uygun olan koruyucu etkili nemlendirici kremi gündüz gün boyu cildinizi hava koşullarından ve güneş ışınlarından koruması adına kullanabilirsiniz. Su bazlı olan bu ürün cildinizde kolay emilir ve cildinizde yağlı bir his bırakmaz. Özellikle cilt yapısında güneşe karşı bir etkileşim ve leke oluşumu olanlar bu kremi kullanmalıdır.

5- Herbalife Skin Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici Losyon

Herbalife cilt bakım ürünleri, skin serisi içerisinde yer alan parlaklık veren günlük nemlendirici losyon düzenli kullanımda 7 gün gibi kısa sürede cildinize gözle görülür şekilde parlaklık ve pürüzsüzlük veren bir losyondur. Bu losyon cildinizi makyajsız bir şekilde parlak bir görünüme kavuşturmaktadır. Herbalife cilt bakım seti kullananlar bu losyonu tamamlayıcı ürün olarak tercih etmektedirler.

6- Herbalife Herbal Aloe El ve Vücut Losyonu

Herbalife cilt bakım ürünleri denilince akla yalnızca yüze uygulanan ürünler gelmemelidir. Herbalife, yalnızca yüzünüze değil, aynı zamanda ellerinize, ayaklarınıza ve tüm vücudunuza uygun ürünler de çıkarmıştır. Herbal aloe el ve vücut losyonu da bunlardan biridir. Günlük kullanıma uygun bu ürün cildinize pamuksu bir yumuşaklık verirken aynı zamanda hızlı bir şekilde de emilir.

7- Herbalife Skin Canlandırıcı Bitki Özlü Tonik

Tonik adı altında satışa sunulan ürünler cildin gün boyu maruz kaldığı tozu, kiri ve ciltte oluşan yağı derinlemesine temizlemek amaçlı üretilmiş ürünlerdir. Herbalife cilt bakım ürünleri içerisinde yine skin serisine bağlı olan bu tonik, diğerlerinden farklı olarak bitki özlü olması sebebi ile cildi arındırırken sivilce ve akne oluşumunu da engeller.

8- Herbalife Skin Mini 7 Günde Sonuç Seti

Herbalife cilt bakım ürünleri ile yapılan ve genellikle 7 ile 14 gün arasında süren Herbalife cilt bakımı seansları, Herbalife skin mini ürünleri ile yapılmaktadır. Herbalife skin mini 7 günde sonuç veren seti denemek amaçlı üretilen ve 7 gün boyunca düzenli kullanım sonucunda cildinizdeki farkı görmenizi sağlayacak bir paket üründür.

Bu paket ürünü 7 gün deneyip, olumlu sonuçlar alan kişiler sonrasında günlük kullanım için daha büyük boy ve ekonomik olan normal boyutlardaki ürünleri kullanmaya devam etmektedirler. Tamamen bitkisel ve temiz içerikli olan tüm ürünlerimiz gibi bu setteki tüm ürünler de dermatolojik teste tabi tutulmuştur.

9- Herbalife Skin Sıkılaştırıcı Göz Bakım Jeli

herbalife-cilt-bakim-urunleri

İçeriğindeki salata özleri sayesinde göz altı morluklarını ve şişliklerini gidermeye yardımcı olan sıkılaştırıcı göz bakım jeli aynı zamanda göz altındaki koyuluklara karşı zamanla renk eşitleyici özelliğine sahiptir. Herbalife cilt bakım ürünleri arasında isterseniz tek başına, isterseniz diğer göz bakım ürünleri ile set halinde kullanabilirsiniz. Herbalife cilt bakımı kullananlar tarafından en sık önerilen ürünlerdendir.

10- Herbalife Narenciye Özlü Parlatıcı Yüz Temizleme Jeli

Son dönemlerde cilt için farklı farklı serumlar ve vitaminler belirmiştir. Bunlardan biri de C vitaminidir. C vitamininin cilde faydasının önemi herkes tarafından bilinmektedir. Cilde daha fazla parlaklık kazandıran bu ürün, Herbalife leke kremi kullananlar tarafından da önerilmektedir. Herbalife cilt bakım ürünleri birbirleri ile bağlantılı olarak set halinde kullanıldığında daha etkili olmaktadır.

11- Herbalife Cilt Bakım Ürünleri Fiyatları Nelerdir?

Herbalife cilt bakım ürünleri fiyatları da bir diğer merak konusudur. Bu anlamda belirli bir fiyat söylemek mümkün değildir. Çünkü her yıl fiyatta bir yaptırım olmakla birlikte, belirli aralıklarda kampanyalar da uygulanmaktadır. Herbalife cilt bakım ürünleri zararları sıfıra indirgemek adına dermatolojik açıdan testlere başvurarak tamamen bitkisel içerikli ürünler çıkarmaktadır.

Bu açıdan ürünlerin cildinize herhangi bir zararı olmamaktadır. Özellikle cilt yapınızı doğru analiz edip, doğru ürün kullanırsanız hiçbir sorun yaşamazsınız. Herbalife cilt bakım ürünleri ile ilgili merak ettiklerinizi turkan.erenaydin (Türkan Eren Aydın) İnstagram hesabından veya 0532 630 00 13 hattına mesaj atarak öğrenebilirsiniz.

Herbalife sadece zayıflamak, kilo almak ya da cilt güzelliği için ürün üretmemektedir. Aynı zamanda güzellik kapsamında farklı ürünlere de sahip olmaktadır. Bu alanlardan birisi de saç bakımı olmaktadır. Saç bakımı için özel bitkisel şampuan üretimi ve satışı yapmaktadır. Herbalife Şampuan Nedir? Ne İşe Yarar yazımızdan bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap