1. Ana Sayfa
  2. Güzellik

Neslihan Atagül Burun Estetiği Yaptırdı mı?

Neslihan Atagül Burun Estetiği Yaptırdı mı?
+ - 0

Neslihan Atagül burun estetiği hakkında bu zamana kadar birçok haber çıkmıştır. Geçmiş dizilerine bakıldığında burnunda ufak tefek de olsa birtakım dokunuşlar olduğu gözlemlenmektedir. Bunların makyaj hilesi mi yoksa burun estetiği mi olduğu konusunda birçok platformda bu konu ele alınmıştır.

Burnunun estetikli olup olmaması dışında merak edilen bir diğer konu ise Neslihan Atagül burun estetiği doktoru kimdir sorusudur. Bu zamana kadar pek çok dizide ve filmde yer alan başarılı oyuncu Neslihan Atagül’ün burun estetiği dışında başka estetiklerinin de olup olmadığı merak konusu olmuştur.

Neslihan Atagül Burun Estetiği Var mı Sorularını Nasıl Cevapladı?

Neslihan Atagül burun estetiği olup olmadığı ile ilgili soruları yanıtlamamayı tercih etmiştir. Neslihan Atagül estetik var mı diye soran takipçilerinin yorumlarını yanıtsız bırakmayı tercih etmiştir. Olumlu veya olumsuz bir cevap vermeyen Neslihan Atagül’ün son paylaşımlarındaki fotoğraflarda yüzündeki değişim dikkat çekmiştir. Neslihan Atagül estetikleri hakkında her ne kadar sessiz kalmayı tercih etse de internette arama motorlarında Neslihan Atagül estetik doktoru sıkça aratılan isimler arasında yer almaktadır.

1- Neslihan Atagül Burun Estetiği Dışında Hangi Estetikleri Yaptırdı?

Neslihan Atagül burun estetiği dışında yüzünde başka değişimlerin olduğu soruları hakkında da sessiz kalmayı tercih etti. Sefirin Kızı dizisinde sağlık sorunları nedeniyle ayrılmak zorunda kaldığı belirtilen Neslihan Atagül’ün estetik operasyon yaptırdığı iddia edilmişti. Sosyal medya hesaplarında yaptığı son paylaşımlarda bir derginin kapak fotoğraflarına ait olduğu bilinen karelerde yüzündeki değişimler dikkat çekmiştir.

neslihan-atagul-burun-estetigi

Son zamanlarda yaptığı paylaşımlara yapılan yorumlarda en çok Neslihan Atagül burun estetiği yaptırdı mı soruları yer almaktadır. Aynı zamanda hayranlarının “Hastasın ama dergi kapak çekimleri yapabiliyorsun “şeklinde serzenişlerine de maruz kalmıştır. Neslihan Atagül’ün yüzündeki değişim şu şekildedir:

  • Burun estetiği
  • Göz altı torbaları
  • Göz kapağı operasyonu
  • Çene dolgusu gibi işlemlerden geçtiği gözlemlenerek, fotoshop mu yoksa estetik mi sorularını meydana getirmiştir. Son karelerinden sonra hayranları ikiye bölünüp kimi çok beğenirken, kimi fazla yapılı bulmuştur.

2- Neslihan Atagül Estetiksiz Hali Daha mı Güzeldi?

Neslihan Atagül ‘ün hala bazı kanallarda verilen, eski oynadığı dizilerdeki hali daha doğal ve güzel bulunurken, kimi hayranları da şu an daha güzel göründüğü görüşündedirler. Hatta bazı hayranları ise Neslihan Atagül estetiksiz hali diye bir şey yok, yalnızca olgunlaştıkça yüzü oturdu gibi söylemlerde bulunmuşlardır.

neslihan-atagul-burun-estetigi
Neslihan Atagül Burun Estetiği Yaptırdı mı?

Neslihan Atagül burun estetiği yaptırmadı eski ve yeni fotoğraflar arasında bir fark yok diyenler kadar, Neslihan Atagül eski hali daha masumdu şimdiki hali daha keskin ve sert hatlara sahip olmuş diyenler de oldukça fazladır. Hayranlarını ikiye bölen Neslihan Atagül’ün bu konu hakkında bir açıklama yapması bekleniyor.

Neslihan Atagül Burun Estetiği Doktoru Kimdir?

Neslihan Atagül hakkında çıkan estetik haberlerinden sonra estetik doktorunun kim olduğuna dair de birçok haber çıkmıştır. Sosyeteden bazı isimlerin Neslihan Atagül’ün estetik doktorunun kim olduğuna dair geniş bir araştırma yapıldığı gözlemlenmiştir. Burun estetiği Neslihan Atagül estetiksiz hali ile karşılaştırılınca estetik operasyon yaptırmak isteyenler doktorunun kim olduğuna dair araştırma yapmaya başlamışlardır. Neslihan Atagül burun estetiği hakkında bir bilgi vermediği gibi herhangi bir doktor veya hastane ismi de belirtmediği bilinmektedir.

Neslihan Atagül Makyajsız ve Takma Saçsız Hali ile Görenleri Şaşırttı!

İstanbul Nişantaşı’nda bir AVM’den çıkarken görüntülenen Neslihan Atagül, makyajsız ve takma saçsız hali ile görenleri şaşırtmıştır. Ekranlarda dolgun saçları ve gösterişli makyajlarıyla kadın erkek herkesin gönüllerini fetheden Neslihan Atagül, günlük halinde makyajdan kaçındığını ve yüzünü dinlendirdiğini söyledi.

Makyajsız olduğu halde pürüzsüz cildi ile dikkat çeken Neslihan Atagül, burun estetiği söylemlerinden sonra yüzünde başka işlemlerinde olup olmadığı konusunda merak uyandırmıştır. Ayrıca diziden ayrılmasına neden olan hastalığına dair sorulara karşı daha önceden de olduğu gibi sessiz kalmayı tercih etmiştir.

neslihan-atagul-burun-estetigi

Diziden ayrılma nedenini tam olarak açıklamayan Neslihan Atagül burun estetiği hakkında bir yorumda bulunmamakla birlikte, destek mesajları atan hayranlarına ve dostlarına sosyal medya hesabından teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. Yalnızca dinlenmeye ihtiyacı olduğunu ve önemli bir hastalığının olmadığını belirtmekle yetinmiştir. Ayrıca yaptığı paylaşımlardan, bu süreçte eşi Kadir Doğulu’nun da sürekli yanında olduğu ve destekçisi olduğu gözlemlenmiştir.

Ünlülerin genç yüzü birçok izleyicisinin dikkatini çekmiş durumdadır. Pahalı operasyonlar geçirmeden sizlerde hücrelerinizi genç tutarak bu görünümü elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey doğru beslenme olmalıdır. Hücrelerin Genç Kalması için Uygulayabileceğiniz 6 Sır yazımızdan konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap