İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Herbalife

Herbalife Kilo Alma Seti Nereden Alınır?

Herbalife Kilo Alma Seti Nereden Alınır?
+ - 0

Herbalife kilo alma seti kilo almak isteyen herkesin ulaşması gereken bir paket programdır. Çünkü kilo almak isteyenlerin kullanması gereken tek bir Herbalife ürünü yoktur. En etkili ve kesin sonucu ancak kilo alma seti kullanarak görebilirsiniz. Bilinenin aksine Herbalife ürünleri yalnızca zayıflamak için değildir.

Sağlıklı ve doğru bir şekilde kilo almak ve vücudunuzun kas kütlesini artırmak için de Herbalife ürünleri kullanabilirsiniz. Herbalife kilo alma seti yorumları da oldukça olumlu ve yapıcı olmaktadır. Herbalife ürünlerini kullanan herkes gibi yukarı kilo kontrolü için kilo alma seti kullananlar da çok hızlı ve sağlıklı bir şekilde sonuca ulaştıklarını belirtmişlerdir.

Temiz içerikli ve Sağlık Bakanlığı onaylı olduğu bilinen Herbalife ürünlerini hiç tereddüt etmeden siz de ihtiyacınız doğrultusunda kullanabilirsiniz. Bilinenin aksine Herbalife ürünleri yalnızca zayıflamak için değildir, sağlıklı ve doğru bir şekilde kilo almak ve vücudunuzun kas kütlesini artırmak için de Herbalife ürünleri kullanabilirsiniz.

Herbalife Kilo Alma Seti Nasıl Kullanılır?

Kilonuz vücut kitle endeksinizin altındaysa ve kontrollü bir şekilde kilo almak istiyorsanız veya kilonuz vücut kitle endeksinize göre normal fakat siz kas kütlenizi artırmak istiyorsanız kullanmanız gereken tek ürün kilo alma seti olmaktadır. Set halinde almak zorunda mıyım derseniz, hayır değilsiniz. Elbette ki ürünleri teker teker de alabilirsiniz.

Ancak herbalife kilo alma seti nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız da turkan.erenaydin (Türkan Eren Aydın) İnstagram hesabından veya 0532 630 00 13 numaralı Whatsapp hattına mesaj atarak öğrenebilirsiniz. Bu anlamda en ekonomik olanı ve en iyi sonucu alabileceğiniz yöntem de set halinde almanız olacaktır. Herbalife kilo alma seti içerisinde şunlar vardır:

 • Herbalife shake
 • Herbalife protein tozu
 • Herbalife vitamin ve mineral desteği bulunmaktadır.
herbalife-kilo-alma-seti
Herbalife Kilo Alma Seti Nasıl Kullanılır?

Herbalife shake, aroma olarak birkaç farklı çeşidi bulunan ve bir porsiyonu yaklaşık 200 kalori olan bir içecektir. Kilo almak için en sık kullanılan ürünlerden biridir. Herbalife shake yalnızca kalori almanızı sağlamaz, aynı zamanda vücudunuzun direncini de artırır.

Herbalife protein tozu, shake ile beraber kullanabileceğiniz ve vücudunuzun kas kütlesini artırmaya yarayan bir üründür. Vitamin ve mineral desteği ise kadınlar için ayrı, erkekler için ayrı üretilmiş olup özellikle bağışıklığı düşük olan kişilerin bağışıklığını yükseltmeye faydalı takviye edici gıdadır.

1- Herbalife Kilo Alma İşe Yarıyor mu?

Herbalife ürünleri hakkında en çok merak edilen konulardan biri de Herbalife kilo alma işe yarıyor mu sorusu olmaktadır. Özellikle sosyal medya mecralarında bu konu hakkında çok fazla sayıda kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Herbalife kilo alma seti Ekşi Sözlük gibi kullanıcı yorumlarının paylaşıldığı sayfalarda en çok konuşulup, tartışılan konuların başında yer almaktadır.

herbalife-kilo-alma-seti

Herbalife kilo alma seti kullananlar tarafından en çok bahsi geçen konular şunlardır:

 • Tadının çok güzel olduğu
 • Belirtilen hiçbir yan etkisinin olmadığı
 • Doğru şekilde kullanıldığı takdirde çok hızlı sonuç alındığı
 • Alınan kiloların yağdan değil de kas kütlesini artırarak olduğu şeklindedir.

2- Herbalife Kilo Alma Programı Nasıl Uygulanmalıdır?

Herbalife kilo alma seti edindiniz, fakat bunu nasıl hayatınıza dahil edeceğinizi bilmiyorsanız hiç endişe etmenize gerek yoktur. Yapmanız gereken yukarıda belirtmiş olduğumuz İnstagram ve Whatsapp adreslerine ulaşarak bilgi edinmektir.

Fakat Herbalife kilo alma programı nasıl uygulanmalı konusunda kısaca bir bilgi vermek gerekir ise şu aşamaları uygulamanız size fayda sağlayacaktır:

 • Öncelikle içinde Herbalife shake, aloe plus ve protein tozu bulunan seti edinebilirsiniz.
 • Sabahları uyanır uyanmaz metabolizmanızı hızlandırmak adına bir bardak su ile birlikte aloe plus alarak güne başlayabilirsiniz.
 • 15 dakika sonra sağlıklı fakat kalorisi yüksek bir kahvaltı yapmalısınız.

herbalife-kilo-alma-seti

 • Kahvaltıdan sonra shake ve protein tozunu karıştırarak tüketebilirsiniz. (Örneğin; 3 kaşık shake, 1 kaşık protein tozu gibi)
 • Öğle yemeğinde yüksek lifli, proteinli beslenmeye özen göstermelisiniz.
 • Akşam yine sabah olduğu gibi bir bardak su ile aloe plus tükettikten 15 dakika kadar sonra akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz.
 • Sonrasında yine sabah yaptığınız gibi shake ve protein tozu karışımınızı hazırlayarak tüketebilirsiniz.

3- Herbalife Kilo Alma Seti Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Herbalife kilo alma seti kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren sağlıklı bir şekilde kilo aldığınız için şişkinlik gibi rahatsız edici hisler yaşamazsınız. Dengeli bir şekilde ve en önemlisi yağ oranından değil kas kütlesinden kilo alırsınız.

Bu durum spor yapamıyor olsanız bile sıkı bir vücuda sahip olmanızı sağlar. Dış görüntünüzün sizi rahatsız ettiği durumdan kurtulduğunuz için depresif ruh halinden de eser kalmaz. Aynı zamanda belirtmekte fayda vardır ki iyi beslenerek sağlıklı ve keyifli bir şekilde kilo alabilirsiniz.

4- Herbalife Kilo Alma Seti Fiyatı Nedir?

Herbalife kilo alma seti erkek ve Herbalife kilo alma seti kadın olarak iki farklı grupta da satışa sunulduğu gibi hem kadınların hem de erkeklerin ortak alabileceği setler de mevcuttur. Herbalife kilo alma seti fiyatı her yıl değişim gösterdiği gibi bazı dönemlerde satıcıların uygulamış olduğu kampanyalar dahilinde de değişim gösterebilmektedir.

herbalife-kilo-alma-seti

Sağlıklı kilo almak ile ilgili tüm detaylı bilgiyi yaşam koçu turkan.erenaydin (Türkan Eren Aydın) İnstagram hesabından veya 0532 630 00 13 numaralı Whatsapp hattına mesaj atarak öğrenebilirsiniz.

Sağlıklı beslenme, kilo kontrolü denildiğinde akıllara ilk olarak Herbalife gelmektedir. Dünya çapında 93 farklı ülkede satışlarına devam eden marka hakkında hala tam olarak bilgiye sahip olmayan kişilerden bahsedebilmek mümkündür. Eğer siz de tam olarak Herbalife hakkında bilgi edinmek isterseniz, Herbalide Nedir Ne Değildir yazımıza bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap